תפריט ניווט

בכל קיץ אנחנו מגייסים את כל כוחות השכנוע הפנימי ומנסים להסביר לעצמנו ולמנהל הבנק , למה יותר זול לסוע לחו"ל מצימר או מלון בארץ .

מאחר ואנחנו לא הטיפוסים של מלונות יוקרה הכל כלול , הרקדה עם אברימי רוט בבריכת המלון .  בהשוואה של צימר באירופה (טיולי כוכב) מול צימר ברמת הגולן , אירופה תמיד לוקחת ובגדול .   ולמרות שארץ ישראל היא ארצנו היחידה וזו, כידוע ,  נקנית ביסורים, שבוע אחד קריר ביולי עדיין לא יגרע ממאמצי גאולת הארץ שלנו.

ידוע לכל שכרטיסי הטיסה הם המרכיב היקר בתכנון הנסיעה .  די מעצבן לראות טיסות פנים אירופאיות במחירים זולים (כמו טיסות מטורקיה לצפון איטליה בכמה עשרות יורו בלבד)  למחירי הטיסות היקרות אגב, אחראיות חברות התעופה הישראליות שמונעות משר התחבורה להפעיל את מדיניות שמיים פתוחים (ותחשבו על זה כשאתם משלשלים את הפתק לקלפי…)

אגב , גם במחירי הטיסות הנוכחיים , עלות צימר פר יום לנפש נמוכה בחו"ל . רק שבארץ אנחנו נוסעים לשלושה לילות ולא לשבעה…

אז מה בכל זאת אנחנו יכולים לעשות כדי לסוע בזול?


  1. ללכת על חברות לאו- קוסט ,  לבדוק באתרים שלהם , לא להיבהל מהאנגלית, המושגים חוזרים על עצמם .מקסימום , לפני ההזמנה מוודאים עם דובר אנגלית/צרפתית.

  2. כשרואים כרטיס זול – מזמינים !!!  המחירים לא יורדים.

  3. להזמין הרבה זמן מראש  הגישה הישראלית של הרגע האחרון אולי עובדת מול חברות הישראליות הפעילות בעיקר באינטרנט , אבל לא בהזמנת כרטיס מול חברה ארופאית , אגב , זה גם נוח להתארגנות צימר/רכב .

  4. להתפשר על יעדים , להרחיב אופקים. מצאתם טיסה זולה לורונה אבל כבר ראיתם את צפון איטליה? לכו על האלפים האוסטרים (3-4) שעות נסיעה בנוף עוצר נשימה , מה רע ?


בפעם הבאה :

נעשה סדר באתרי חברות הלאו- קוסט הארופאיות .

תמונה: stock.xchng

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>